známé hity
Uslyšíte hity jako: Máma má rýmu, Naproti maj sejf, Saša jede a mnoho dalších známých písní z repertoáru Těžkej Pokondr.
skvělá show
Nabízíme bohatý program vhodný pro hudební kluby, diskotéky, soukromé, reklamní a jiné akce.
taneční doprovod
Naše vystoupení doprovází Sličné taneční duo a tak bude Váš hudební zážitek ještě příjemnější.
písně na přání
Máme bohatý repertoár z české i zahraniční tvorby a pokusíme se vyplnit všechna Vaše hudební přání .

O kapele

Program je složený z nej hitů Miloše a Romana s texty Fanánka, a jeho délka záleží na dohodě. Revival Těžkýho Pokondra vznikl ve Ford clubu Plzeň KD Červený Hrádek, propojením uměleckých duší významných osobností zdejšího kulturního života poté, co Miloš a Roman začali uvažovat o umělecké pauze a poslední desce. Doufejme, že pauza nebude dlouhá a deska poslední. Vystoupení doprovází sličné taneční duo.

Rok a devět měsíců předtím, než se narodil Miloš Pokorný, se v bohaté rodině panského kočího narodil chudý synek Václav Mádr. Chudý materiálně, bohatý duchem, jak už to u blíženců bývá. Umělecké vlohy se u něj projevovaly snad ve všech směrech. Ale cesta na výsluní slávy není jednoduchá. Začínal jako osvětlovač, na vojně působil coby divadelní herec a režisér, po vojně coby zvukař bigbítových kapel, posléze jako hlavní zvukař a technik u tanečních orchestrů. Následoval nástup na dráhu DJ okresního formátu, kde při produkci duc duc a bum bum čvach fláků vznikla geniální myšlenka založit Těžkej Pokondr revival. V současné době vzniká vlastní Maxisingl s úplně novým pokondrovským žánrem.